Tag: amersfoort

Omscholen naar ICT 5/5 (4)

MR-Data.nl leidt hoogopgeleiden versneld op tot software engineer / data scientist . Omscholen naar ict-er in 6 maanden is mogelijk bij mr-data.nl Terwijl de werkloosheid in Nederland nog steeds fors is, kampt de IT-sector met een tekort. Volgens het UVW zijn vacatures van BI specialisten en big data scientist moeilijk vervulbaar. Daar moest iets aan Read More …

Business intelligence strategy No ratings yet.

Business intelligence strategy Inhoudsopgave Over XADAT Big Data University 1  Business Intelligence strategy 2 Details opleiding 3 Inschrijven & Contact 4 Alternatieven voor Business Intelligence strategy dag opleidingen 5 Alternatieven voor Business Intelligence strategy avond  opleidingen 10 Alternatieven voor Business Intelligence strategy weekend opleidingen 15 Alternatieven voor Business Intelligence strategy in company opleidingen 20 6 Read More …

Data Warehousing Training Opleiding Cursus No ratings yet.

Data warehousing (DWH) wordt gebruikt voor verschillende doelen: het ophalen van en rapporteren over grote hoeveelheden financiele data; Data Warehousing Training Opleiding Cursus Inhoudsopgave Over XADAT Big Data University 1  Data Warehousing 2 Details opleiding 3 Inschrijven & Contact 4 Alternatieven voor Data Warehousing dag opleidingen 5 Alternatieven voor Data Warehousing avond  opleidingen 10 Alternatieven Read More …

SAP Business Objects Software Training

No ratings yet. Please rate this Sample rating item Registreer je voor de SAP Business Objects Software Training De SAP Business Objects training Web Intelligence: Report Design is bedoeld voor personen die met behulp van Web Intelligence rapportages samen willen stellen, hierop analyses willen uitvoeren en deze rapportages willen distribueren. Inhoudsopgave Over XADAT Big Data Read More …

Business analyst No ratings yet.

Als Business analyst verdiepen in de wereld van Big Data Analytics? Bel XADAT.NL Inhoudsopgave Business analyst Tableau https://www.springest.nl/xadat-nl/tableau Business Analyst https://www.springest.nl/xadat-nl/business-analys Business Intelligence Strategy https://www.springest.nl/xadat-nl/business-intelligence-strategy Business intelligence tools training https://www.springest.nl/xadat-nl/business-intelligence-tools-training Business Management Courses Overview https://www.springest.nl/xadat-nl/bi-business-management-courses-overview Data Visualization https://www.springest.nl/xadat-nl/data-visualization Data Warehousing https://www.springest.nl/xadat-nl/data-warehousing Enterprise Resource Planning (ERP) Amsterdam https://www.springest.nl/xadat-nl/enterprise-resource-planning-erp-amsterdam Mobile Analytics https://www.springest.nl/xadat-nl/mobile-analytics Performance Management https://www.springest.nl/xadat-nl/performance-management SAP BI Business Read More …

SAP BI BW data warehousing No ratings yet.

SAP BI BW data warehousing Author ing. Mondy Holten Business Intelligence Analyst   Index  About XADAT 1.1. Business Intelligence & Data Analytics Training 1.2. Problem! Retrain for a New Job or Career Services Get Started Course overview Deadline(s): Book (s): Video: Syllabus: Background project Learning Goals SAP BI BW data warehousing Assessment criteria: Read More …

Performance Management Course Training Amsterdam No ratings yet.

Performance Management Course Training Amsterdam Performance Management Course Training Amsterdam   Author ing. Mondy Holten Business Intelligence Analyst   Index  About XADAT 1.1. Business Intelligence & Data Analytics Training 1.2. Problem! Retrain for a New Job or Career Services Get Started Course overview Deadline(s): Book (s): Video: Syllabus: Background project Learning Goals Performance Read More …

BI developer amsterdam No ratings yet.

Wat is een BI Developer Amsterdam? Als BI Developer Amsterdam ligt je focus op het begrijpen van de data- en informatie uitdagingen van onze klanten. Je bent in staat om de informatiebehoefte(n) van onze klanten te vertalen naar concrete informatie-oplossingen die direct resultaat opleveren. Dit doe je door de vertaalslag te maken van de informatiebehoefte Read More …